Холодний снiг... з бiлорус

Валентина Ментуз
http://www.stihi.ru/2016/07/27/1652

А я в дитинстві перший сніг любила, раділа і морозу, і зимі.
Санчата тішили і лід прозоро-синій.
Та час минув, тепер чомусь  це – ні.

Ось він – пухнатий і легкий, неначе вата:  на дереві, на клумбі, на траві,
упав сріблясто, наче винуватий,
торкнувся сторожко моєї голови.

Дивлюсь на календар – іще не грудень,
і жовтий лист іще там-сям тремтить…
Чи є межа, скажіть хороші люди, щоб осінь нам з зимою розділить?

Чи є такі кордони і застави,
нейтральні полоси на зораній ріллі?
І навіть час не вилікує рани,
хоча холодний сніг лежить
на всій землі…

Холодний сніг… І перший, і несмілий,.. i слів немає… Тільки німота…
Здається, що і чистий він, і білий… Але в душі і серці – забуття…

1 серпня 2017


Рецензии
Лариса! Спасибо от чистого сердца, за внимание к моему творчеству.
С праздником Вас и дай Бог Вам и всем, кто Вам близок и дорог, здоровья, радости,
вдохновения!

Валентина Ментуз   02.08.2017 18:06     Заявить о нарушении
Вам так же всего наилучшего.

Лариса Геращенко   12.08.2017 22:38   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →