про Орлика та горлицю
зіниці без білку -
іду з дощем по Орлика
у липовим пилку,
досадую і згадую,
і мариться мені,
що заповітні задуми,
утіляться в житті,
загублене - відновиться,
небажане - мине,
і шоколадна горлиця
на фарт менi мигне...
світлина: Сергій Шишко. Літо. 1953
Свидетельство о публикации №126062308346
