Мета
От Мартін Лютер - так той же німкць був
Він потрудився й переклав Святі Писання
Для многоти людей тим в небо шлях здобув
Якщо так взяти, німці мали то і поголовно
Усі з таким ото поводирем Христа прийнять
Але,але, але.Звідки ж тоді стільки крові
Яка лилась через віка? А й Гітлера печать?
Яку поставив був не тільки ж всій Європі?
Не міг того тоді я в голову свою вмістить
Як Християни з жаху було не кричали пробі?
Тим могли диктатора на трон благословлять
Але тепер неначе все як в тій машині часу
На власні очі можу ж все я те спостерігать
Диктатора в кремлі на троні. Й (сіру масу)
Котра за гроші їде що би Українців убивать
Безвихідь у житті послала їх туди під кулі
Ну та це ще можливо було б якось зрозуміть
А й з (зомбоящика) новітнії Іуди надихнули
За це ж їм платять. Тому і вміють обдурить
Це зрозуміло . Але в мене є прості питання
За що, чого воюють? Яка мета цієй ото війни?
Чи захопивши Україну буде з ними об'єднання?
Стануть веселі й радісні, добрішії усі вони?
Рівень життя злетить для них усіх до неба ?
І гроші будуть литися на росіян усих дощем?
Навіщо ж і за що вам ото було воювати треба?
Вбивати чи самому гнити десь там під кущем ?
А ті що взяли собі й носять назву Християни
Як можете дивитися на те та і благословлять?
Що будете робити ви коли вернуться ветерани
Котрі одне лиш будуть вміти пить і убивать?
Чи думаєте Бог прощає людям інфантильність?
Я з Біблії ж прикладів тому стільки наведу
Коли ж там промовчали були або і не зробили
А потім пожинали собі були лиходяття і біду
Церква Христова - то ж є Божа Наречена
Не може буди інфантильной, нещирою вона
Коли ж ти хочеш Богом буть благословена
То й заповіді всі виконуй ти тоді сповна
Свидетельство о публикации №126062007830
