Там де тебе нема
Нічого мене не тримає
Там де тебе немає
Гуркіт в серці моєму стихає
Там де я буваю
Весь час тебе пам'ятаю
У себе зайду там хвилини не гаю
Бо серце тебой мене надихає
Там де тебе немає
Нічого мене не тримає
Там де тебе немає
Гуркіт в серці моєму стихає
Вірші тобі не складаю
Кажуть рифми не маю
Пишу прозу через мімози
Вивів їх на морозі
Там де тебе немає
Нічого мене не тримає
Там де тебе немає
Гуркіт в серці моєму стихає
Їх накреслив рукою правою,
Кровью збираючи лівою,
Зазвеніли в серці весною
Бо сталі вони сосною.
Там де тебе немає
Нічого мене не тримає
Там де тебе немає
Гуркіт в серці моєму стихає
Свидетельство о публикации №126061700078
