Луганск
Луганск, мой город, дай ответ:
Увидимся мы или нет?
Ты был родным, а стал чужим,
И новый у тебя режим.
Луганск, с тобой война — не мир,
Твои дороги — море дыр.
Ты оживаешь лишь во сне,
В том, что приходит по весне.
Луганск, ещё далёк финал,
Ты оккупацию познал.
Ты небу помаши рукой —
Пусть видит Бог, кто ты такой.
Луганск, вернись на пьедестал
И знай: тебя я не предал.
Я память о тебе ловлю,
Я до сих пор тебя люблю!
Припев:
И я меняю города —
Неужто это навсегда?
Но сердце отдано тебе,
Ведь ты дал старт моей судьбе.
------
Луганськ
Луганську, ти удалині.
Колись зустрінемось чи ні...
Ти рідним був, а став чужим,
Твій вогник згас, лишивши дим.
Луганську, ти забув про мир,
Твої дороги — море дір.
Ти оживаєш уві сні,
Який приходить навесні.
Луганську, все це не фінал,
Ти окупацію пізнав.
Благай у неба допомоги
І, чий ти є, спитай у Бога.
Луганську, стань таким, як був,
І знай: тебе я не забув.
Про тебе пам'ять я ловлю,
Я досі так тебе люблю!
Приспів:
І я в дорозі без кінця…
Невже навік розлука ця?
Ти мій колишній чудний світ,
Крізь час я шлю тобі привіт.
Аудио:
https://youtu.be/DsAaM9pGUIs?si=qVujISOoQE6pMB7Q
https://youtu.be/o_VOW1Axz2Y?si=MQUHzDR69olKjb7M
Свидетельство о публикации №126061408499
