лучше уж смерть
Так казали засуджені до страти,
коли хтось з незаміжніх магер
намагався життя їм "порятувати".
Краще вже алебарда чи меч,
краще шию в петлю,ніж тебе на ту шию повісити.
Ти вже краще бери реактивну мітлу
і шукай чоловіка собі на Місяці.
А ще краще дружину собі шукай-
може,досі тому ти не замужем,
що жіночності в тобі,даруй,ані трохи нема
і кокетство,напевне,вважаєш ти дуже небажаним.
Ти вважаєш,що досить тобі витріщитись
на самця
і він сам прибіжить-приповзе на колінах до тебе...
Чи не тому не маєш в руках ти хоча-б горобця,
а лише журавлів-десь високо-далеко у небі.
Свидетельство о публикации №126061407880
