Осiннe

А я люблю, коли в саду
дозріли яблука червоні.
Я з гілки в кошик їх кладу,
одне залишилось в долоні.

Смакую й п‘ю солодкий сік,
і аромат п'янкий вдихаю.
Дзижчання чую - сік потік,
а оси й смак, і запах знають.

А поруч - стиглий виноград
своїми гронами чарує.
Багатий пахощами сад,
його алеями мандрую.

Горіхів повно на землі,
знаходжу їх в опалім листі.
Цю смакоту б і зараз їв,
як і тоді, давно, в дитинстві.



(П‘ять відчуттів:слух;зір;дотик;запах;смак)


За мотивами:http://stihi.ru/2009/10/16/4633


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →