Осiннe
дозріли яблука червоні.
Я з гілки в кошик їх кладу,
одне залишилось в долоні.
Смакую й п‘ю солодкий сік,
і аромат п'янкий вдихаю.
Дзижчання чую - сік потік,
а оси й смак, і запах знають.
А поруч - стиглий виноград
своїми гронами чарує.
Багатий пахощами сад,
його алеями мандрую.
Горіхів повно на землі,
знаходжу їх в опалім листі.
Цю смакоту б і зараз їв,
як і тоді, давно, в дитинстві.
(П‘ять відчуттів:слух;зір;дотик;запах;смак)
За мотивами:http://stihi.ru/2009/10/16/4633
Свидетельство о публикации №126061403051
