Я вiдчуваю мить
Цілюще літо, виткане із тиші,
Від квіту й сонця пахне, як вино,
І вабить дивним килимом блакиті..
Ці миті пахнуть медом і теплом,
Цвітінням лип, ваніллю у повітрі,
Настоєм сіна, сріблом, джерелом
І барвами у вранішній палітрі.
Усе підносить: і пташиний спів,
І кава вранці, і снага прибою,
І запах трав, і подихи вітрів,
І навіть небо з хмарами й грозою!
Я не гортаю більше календар,
Спиняю час, хвилину неповторну,
Ловлю проміння, мов безцінний дар,
І відпускаю непомірну втому…
І хай похмуре небо ще гримить,
І звуки вітру схожі на страждання,
Я – просто є! Я відчуваю мить
І маю змогу серцем чути щастя!
Свидетельство о публикации №126060801281
