Бути жiнкою
(У кожнім віці — неповторна мить!)
Найперш – дівчатком, сонячною бджілкою,
Що в бантиках по класиках біжить.
У юності – закоханою й ніжною
Бентежити вродливістю серця,
Для когось бути казкою утішною,
Якій нема початку і кінця.
А згодом стати жінкою, коханою,
В чиїх очах тримається весь світ,
І завжди залишатися жаданою,
Немов весняний чародійний цвіт.
Яке це щастя – раптом стати мамою!
Почути перше слово, перший сміх,
Втішатись атмосферою домашньою,
Дитятко берегти від бід усіх.
Минають дні, і статус знов міняється:
Свекруха, теща, чи невістка ти...
Та головне – не те, ким ти вважаєшся,
А скільки в серці втіх і теплоти.
І ось уже онуки поруч граються,
Дарують променистий світлий рай.
У лагідних очах літа вертаються,
А щастя струменіє через край.
І неважливо, як ти називаєшся,
Які звертання випало нести,
Суттєве лиш одне – приємне ставлення,
А ще в любові жити і цвісти!
Свидетельство о публикации №126060505036
