Буду пити лiто

Сонце підіймає спечний перст,
Барви підбирає філігранно,
Ллє повсюди свій янтарний мед,
Свіжим пригощаючи світанком.

Буду пити літо, як вино,
Ласку смакувати, як малину,
Щоб зігрілось все моє єство,
Спробувало щастя хоч краплину.

Я зварю такий шикарний джем,
По стежках ходитиму босоніж.
В серці заглушу пекучий щем,
Смутку прошепчу рішуче: “Годі!”

В ніжних оксамитах млосних трав
Я знайду загублені надії,
Залишу у віршах теплу яв,
Миті запашної ейфорії.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →