Пiсля дощу...

Кавер на песню группы Стаса Намина "Посля дождя". Музыка О. Фельцмана. Слова М. Рябинина.

********

[Instrumental]
[ Verse 1]
Дощ бува на чиїсь сльози схожий,
Тільки гіркоти немає в тих краплях, ні.
І земля чекає на дощик гожий
З тих часів, як сяє сонце у горІ
[Chorus]
Після дощу — світлого й грайливого
Після дощу — теплого й ласкавого,
Після дощу — щедрого й бадьорого
Приходять чудеса...
Після дощу.
Після дощу дерЕва прокидаються,
Після дощу люди посміхаються
Після дощу з коханням зустрічається
Синіють небеса...
Після дощу.
[ Verse 2]
Не шкодуй за пройдешнім дощем,
Він багато добрих справ залишив,
Буде все чудово й ладно між тим —
Не дарма дощ про це шепотів...
[ Chorus]
Після дощу — світлого й грайливого
Після дощу — теплого й ласкавого,
Після дощу — щедрого й бадьорого
Приходять чудеса...
Після дощу.
Після дощу дерЕва прокидаються,
Після дощу люди посміхаються
Після дощу з коханням зустрічається
Синіють небеса...
Після дощу.
[Verse 3]
Виходь на вулицю дощем ласкаво  умиту,
Забудь усе, що  наболіло,
І всі навколо щастю позаздрять —
Нашому з тобою!
Після дощу.
[ Chorus]
Після дощу — світлого й грайливого
Після дощу — теплого й ласкавого,
Після дощу — щедрого й бадьорого
Приходять чудеса...
Після дощу.
Після дощу дерЕва прокидаються,
Після дощу люди посміхаються
Після дощу з коханням зустрічається
Синіють небеса...
Після дощу.
[Instrumental]

https://youtu.be/O9GDkUAt0qQ?si=Oy4zbuVKdrCV6SJh


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →