Несу в долоньках крапельку весни

Несу в долоньках крапельку весни,
Таку тендітну, ледь живу, прозору.
Ще сплять сади і бачать білі сни,
І небо мерехтить по видноколу.

Вона тремтить – то іскра, то сльоза,
Відталий біль з-під криги кам’яної.
Ще десь в полях відсиджується зла
Остання стужа свити крижаної.

А я іду. Мовчу, щоб не злякать,
Цей первоцвіт, що визрів у мовчанні.
Слова – як дим, властиво їм зникать,
Лишається лиш чисте сподівання.

Розхлюпаю – і виросте трава,
І стрепенуться стомлені надії.
Бо вірю: в світі правда є жива,
Яка і в люту холоднечу гріє.
Олена Гешко


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →