Ця кава - знов гiрка. Гiрка. Без дрiбки цукру

Ця кава — знов гірка. Гірка. Без дрібки цукру.
І солодощі в каву — майже грішний знак.
Із келишком здіймаєш, мов маестро, руку,
і кавовий оркестр награє чорний смак.

Той ранішній ковток — це ранішня молитва.
Трапляється, що це — найкраща з молитов.
Сам бог створив для нас кавове чорне світло,
що вранці є для нас основою основ.

Бува — на самоті, але найкраще — разом —
здіймати порцеляни з усмішками в такт...
Ця кава — знов кохання двох гірка окраса.
І той ковток останній — ранку перший акт...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →