Ой зганелы Коцю

Да од всекых Лёвкый

Ой чые ж то полэ
Да заросло травоё?
Да а во він гондэ.
Гой да й ныц ны хочэ!

А чы то він Коця?
Чы, мо, Тігрэ злое?
Ды чагосьці вш в Горках
Мал-мал сінко косе.

Молыв Бога Гром наш,
Шоб на сіно ж дошч шов.
І воно ны й вросло
Гындэ во да в корч аж.

А чого в сыло Кіт
Пырыбравсь аж з Мыньська?
Дак була ныділя,
Шо й ны былы Тігра.

Да шэ й ж полічылы!
Кажуть, от те в більма
За грыхы чужыйі,
Шо стег в лаборів дэсь.

...ну, да шэ ж влюбывся,
Бач, в яку Кобылку!


Рецензии
Весело*
.
вот цитата из предыд поэтессы:
"ОБмою ступни ног ,."
- как вам?

Гроза Лексей   21.06.2025 12:48     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →