Великий грiх...

Вже незабаром літо, я його чекаю,
Весна вся дощова, не тільки у природі...
Я Бога у свій край давно вже закликаю,
Ну, досить вже воєнним діям, годі!

Так хочеться дивитися на мирне небо,
Не чути тих вістей, де смерті, горе...
Нам жити у любові тільки треба,
Любов лише негідне переборе!

Негідне родить лиш собі подібне...
Серця свої віддаймо лише Богу,
І біль чужий приймаймо, ніби рідний,
То і до щастя знайдемо дорогу!

Де Бог - там мир, там спокій і повага,
Там щирість, вірність, довіра і любов,
Ненависть там відсутня і зневага,
Великий гріх пролити людську кров*!
           28.05.2025
*"Бо заплата за гріх — смерть, а дар Божий — вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!"-
  Біблія, Римлян 6:23.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →