Пройти зi страхом...

«Не  страшно?  –  лине звідусіль –
не просто впереді стояти!»

В житті є цукор – є і сіль,
є вільний світ – а є і грати.
Всім страшно,
бо ми просто – люди
і борсаємось одиноко,
мов неприкаяні приблуди,
з напівприплющеним ледь оком –
щоб тільки бачити дорогу,
не збити обраную путь,
заплющити біль і тривогу.
не розгубити на ній – суть.

В пилюці придорожній легко
згубитися і не знайтись,
пройти, повз неї, хоч і пеклом…
пройти… зі страхом…
Лиш – молись!


8.05.2024р.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →