Так кортить, так хочеться снiжку...

Ніби крихти хліба на столі,
Стільки ж снігу випало в нас взимку,
Як цукрова пудра – на землі,
Як на караваї, сива димка.

Так кортить, так хочеться сніжку,
Щоби навкруги все стало білим,
Не привіз нам Дід Мороз в мішку
На свята зимові білий килим.

На санчатах дітки залюбки
Із гори каталися б юрбою
Гралися би з радістю в сніжки,
Ковзанку залили би водою.

Та на жаль, слабка якась зима
Видалася нині, що тут вдієш?
Небо захопив в полон туман,
А без сонця сумно, розумієш?

Може ще дождемося й піде
Сніг лапатий і здійсняться мрії?
А поки нема його ніде,
Та ми не втрачаємо надії.

14.02.2025 г.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →