Мне бы, красавицу такую

 
   ТАКУЮ Б КРАСУНЮ  МЕНІ...

Ой, яка жіночка,
Яка жіночка!...
Такую б красуню мені...

Дивлюсь я на неї,
Тай думку гадаю,
Привабити як,
Що їй сказати?!

А вона ж!
Запашна, рожевелиця,
Так кортить мені
На ній жениця...

Гарне личко, чорнії брови,
Мов блаките небо, її очі.
А як усміхнеться,
Чутко серце бється.

Спрямував свій  погляд,
Як вона танцює.
Пригорнулася до хлопця -
Кохає його і ревнує...

В білій сукні,
Струнка, мобито берізка.
Заплющив очі - уявив собі
З нею у ночі... сіємо капусту..

Боязно стало, вовки, щоб не напали.

Стою, мов би стовп під стіною,
Рухатись не можу.
Так зачарувала, що й сказати
         нічого не можу...

В ресторані ходить
Ніби тая пава...
Мене полонила
І хлопців всіх в Україні...

Ой, яка гарна жіночка..,
Яка гарна!
Такую красуню
Хотів би  в оселі я мати.

Такую красуню
Хотів би в оселі я мати...
05.ХII.2024

   


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →