Що В н побачив в нас

Що Ти побачив, Святий Боже в нас
Що вибрав нас до сотворіння світу?
Ми падали у гріх раз по зараз,
А Ти вписав нас до свого завіту.

В нас тлінне все було і тіло й дух,
Були негідні ми із самого початку.
Та Ти для нас став самий кращий друг
Поставивши на нас свою печатку.

Ми не шукали, Господи, Тебе
А йшли самі своїми манівцями.
Чому ж Ти нас наблизив до Себе,
Чому став спілкуватися із нами?

Святим єлеєм Ти помазав нам
Духовні і тілесні наші рани.
І лив у наші душі твій бальзам
Прихильність показавши нам тим самим.

Є безліч ще подібних запитань
Та лиш одне я зрозумів по тому
Не поділив Бог світ на інь і янь
За нас віддавши Сина без вагань
І не "за що? " а лиш єдине "чому?"

               


Рецензии
Він помилився дуже і дуже в нас. Дякую. З пов.

Игорь Ярин   29.07.2025 21:54     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →