Для найр1дн1ших
А потім ми згадуємо лиш найкращих.
Розкажи мені казку, зігрій в обіймах,
Я відчую себе маленьким твоїм ледащо.
Найгучніші емоції - серед ночі,
Коли дихати важко, не спиться зовсім.
А потім - весь день ходити, ховати очі
З темними колами... Досвід усіх охочих.
Найкращі спогади - всі за кадром,
Я шукаю тебе в натовпі, знаєш, досі.
Та насправді ми згадуємо лиш справжніх,
Бо інші не залишаються в серці потім.
Всі великі твори - для найрідніших,
Всі найкращі люди - завжди до серця.
Пригорни мене ніжно, зігрій в обіймах,
Я відчую себе маленьким твоїм реберцем.
15.02.2024
© Inna Омут, 2024
Свидетельство о публикации №124050502109
