Басня про Коней та Свiней

Одного разу свині попросилися до стайні,
перед кіньми пустивши жалісну сльозу,
мовляв, всіх нас заріжуть м'ясники безкарні -
усіх без жалю пустять геть на ковбасу…

На час, на жаль, чи здуру, запустили
свиней пожити в стайню до коней…,
Та незабаром коні стали жити в хліві,
а свині, розплодившись, знахабніли -

і стайню визнали вітчизною  свиней!

А коні всі чумою від свиней перехворіли…
А ті, хто вижили, подалі від смертей
пішли тому, що жити в свинстві не схотіли ...

Мораль

Свиня – не друг, і тут усім наука!
І це повинно бути ясно і коню!
Безцільні зі свінею договір та злука  -
свиня  повинна жити у хліву!
Інак,  права качати буде ця падлюка,
як пустиш в демократію свиню!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →