Вiйна

Бачиш війна
Так склалося з нами
Досі йде страшна війна
На разі плаче кожний в куточку
Навіть всі місяці року плачуть
Їм гірко як і нам
Для чого війна?
Для чого прострілені груди - плачуть
І ця не по-людськи висока ціна
Дана безглуздим наказом від біса
Бачиш війна
Так склалося з нами
Досі йде війна
Ця катастрофа тепер у нас своя: болюча ціна
Та несе Христа роками, місяцями і днями -
зовсім боса…
Та зупиняється і плаче
бачить війна
І стоїть серед чорних руїн
І все одно продовжує нести Христа заради спасіння


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →