Нам тишу чути легше

Світлана Пузіна

...Нам тишу чути легше ніж постійні вибухи.
І після бою насолоджуватись видихом.

Так, до війни, як і до  болю, важко звикнути. 
Ще довгий час на серці смуткові не зникнути.

Жахіття іноді в ночі ще будуть снитися,
що в нашій пам'яті, сльозам не розчинитися.

Живі, живемо -
так - незламним слава воїнам.
Скорбота вічна по загиблим та нескореним.


Вони виборювали мир щасливий в спокою.

Війна палаюча завжди бува жорстокою...

Де йшли бої криваві маки розростаються.
І тишу чути, де ковИла колихається.

27.08.2023


Рецензии
Війни, та війни нескінчені. На жаль. Дякую, Свєта. З пов.

Игорь Ярин   19.02.2024 18:20     Заявить о нарушении
Дякую! Вам всього найкращого! Скоро буде мир! 💛💙🇺🇦
З повагою.

Светлана Пузина   20.02.2024 11:40   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →