Од чого?

Од чого мої оди
Перетворилися на славошукач,
На словоневпинність,
На зіркострумність?

Од того, що її обличчя
Мене ледь впізнало,
Її ліди оминали
Мої сторінки,

Вона демонстративно
Ледьвіталася
Протопоглядно,

Тож і мислетворила я її,
Ховаючи свою нестачу
Великокуршевельної
Квазіамброзійночуттєвості,

Цифронишпорячи
В снозабудькуватості.

Од чого мої оди
Не перетворили
Шовк на хвилі
Скринькодумковості,

Навіщо вона мені
Недоравликувала?


P.S. Ясновельможній майжечуйності Її Швидкоокличності Медіа (на згадку про 2016-2020 рр.)


Рецензии
Ви майстер винаходіння нових слів, то не є лишнім. Дякую. З пов. Ось знову сирена. У вас також сирени?

Игорь Ярин   01.03.2023 21:36     Заявить о нарушении
Дякую. Надихнулася старими бібліотеками та відео зі стилістики, що його записала одна блогерка.

Ну і ще Бурлюк та інші футуристи. Поважаю їхні винаходи.

Марина Чиянова   01.03.2023 21:41   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →