та, щоб в тихому...

Таке було відчуття, що я в облозі.
А хотіла я так бути в твоєму блозі...
І десь Ангели мене носили. Сили
Не було у мене вже. І не просила

Та зліталися птахи чорнії-сірі
А я любила лебедів, що білі-білі,
Та щоб в тихому саду весна. Весною
любувалась я квітками і тобою.

А зозуля все кує, то будем жити!
Був бокал один на двох - недопитий.
Було дивне відчуття, що ти зі мною.
Сірим вскрило все дощем  пеленою.

Я посміхаюсь уві сні, так, там все гарно,
Я шукала тебе скрізь, але марно...

In_nes


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →