в нiчному

В нічному в луці Коника я марю про любов,
де у водицю коники пирнають стрімголов.
Де сум відпочиватиме під захистом краси
за трав'яними гратами перлистої роси.
Сполоханим, непроханим позаздрю почуттям,
і мед чортополоховий счастує до нестям.;;
Я осідлаю коника гнідого без сідла
і геть від долі стовпника я поженю коня.
Туди, де за фіранкою ясніють небеса
і в полум'ї світанковим кохання воскреса.

світлина: Архип Куїнджі. В нічному. 1905-1908


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →