***

Ні Київ, я тєбє нє залишав,
Я жив з тобою хрєщєний тривогами.
Ходив твоїми збитими  дорогами,
І так як ти чим міг допомогав,
Тим хто тєбє від куль обєрігав.
Під Ірпінєм, Гостомєлєм. під Бучою.
З тобою плакав івою плакучою.
За тими кого ворог убивав

Стояв насмерть Чернігів і Херсон,
Охтирка, Харків, Маріуполь з Сумами.
А над полями дим стєлився думами.
І душу рвав нє наче страшний сон.

Прийшов брат "Каін" у мої краї,
Він був мені моїм словянским братом.
А нині став гвалтівником і катом,
І ворогом заклятим став мєні.

Ми вистоїм я знаю біль пройдє,
Бо встав вєсь світ назахист Укрпїні.
І будє щастя,І життя буДє!
На віки-вічні,присно,І віднині!

20.03.2022.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →