Логичный финиш

«Бандарлоги» доплигались!
Получили по рогам!
Видно, чуть перестарались
Со своей «гилякой» там.

Поприжухли, погруснiли
И не знають, що ж робить?
Як наколотi трезуби
З рук i з пуза, з лобу змить?

Дивлються з тоскою в небо,
Думають, чi бачiв Вiн
Катування, непотреби
Серед мира всiх людин?

Дивлються, i ждуть, накаже
За убивства тiх дiтей,
Чi простить ;х души вражi
За тiх спаленых людей?

Та народ не позабуде!
Всiм за все вiн Вам воздасть!
Коли Господа не буде,
Сам по «пряничку» раздасть!

I напомне, що творили,
Як стрiляли по сво;м,
Рiдну Неньку як губили
I творили «Крим i Рим» 

Ждiть!
Прийдуть!
И всiх привiтять!
I нi один не втече!
Та i як вам жити в свiтi?
Спати як серед ночей?


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →