Мен боляче це писати

Станемо пліч о пліч, сестри милі, побратими!
Не ошукаємо од слави ми вільного сторіччя..
Коли винищують наш славний рід
і огортають в ганебне потойбіччя,
нехай наважаться іще на крок...

В долоньках серце млосне
любов'ю поліхає,
Боронячи од уламків сліз
та зточених куль гарматних снів..
Дитина - ніколи казки о Вкраїні не віддасть вам!
Змарнілі тіні ницих людских душ.

Нехай тремтить земля...
Нехай гримить і Дніпр гуде широкий..
Не відаєте до якого вторглися ви дому!

Нехай впаде останній шмат і..
навіть зніяковіє про Україну мить..
Але зазнаєте ви пекла,
якого не наважаютесь навіть
собі уявити..

з тобою кремлівський диявол на чолі.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →