Нет назад дороги

"Я...тебе...люблю..."
Так хочеться повірити в це чудо,
А раптом я знов це загублю?
Тоді прийдеться вийти в люди.

Фальшиві посмішки в очах
Моїх, а я тону, здається, в річці...
Але вже зник минулий страх -
Вона мені немов сестричка...

Тону повільно...На очах у всіх
Там, де, немає допомоги.
Я чую зараз тільки сміх,
Назад нема дороги...

Весна 2015 г. номер 304


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →