Спогад

Наснилося мені кохання…
В твоїх обіймах танула, як сніг,
І поцілунок, начебто в останнє,
І неповторний той від щастя сміх.

Я бачила вуста твої медові,
Здавалося, минуло вже усе.
Та все ж вночі приходиш ти до мене...
І знову почуттів ріка несе..

В м’яких обіймах знову ніч шепоче,
Зізнання у коханні-млію я..
Здійнятись у зіркове небо хочу
І шепотіти, що назавжди я твоя…

Нехай в житті тебе немає поряд,
Але здається,що мій подих  - …ти…
Перед очима твій глибокий погляд..
Як свіжий спогад давньої весни..

У відчаї згадаю я про тебе..
Життєву подорож у давнії часи..
Кохання наше, як безмежне небо..
І..залишитись як мене просив..

Як дивлячись ми танули у зорях,
Здавалося, назавжди ми удвох…
Та малювало нам життя   узори..
У полі, де росте чортополох…


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →