Ще трохи зелено

Не всі іще пожовкли клени,
Де-інде є, як парубки,
Як юнаки, - стоять зелені,
Дарують колір залюбки.
Нагадують мені звертання,
Дзвінок по вайберу від літа,
Теплий привіт із запитанням:
"А як там Ви? Вже тепло вдіті?"
Осінній вітер гоне хмари.
Ми підіймаєм вище комір.
Сумує літечко за нами...
Смарагдовий лишило колір
На згадку нам усім про себе,
Щоб було трохи яскравіше.
В природі є усе як треба!
Від цього й на душі тепліше!

06.11.2020 р.

(Колаж із моїх особистих фото)


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →