Вересень

Осінь одягнула в тепле люд,
Смакує чорною кавою.
І плед ,і вже затишно тут,
Дуже вона цікава.
Вчора ще сонце літнє,
Спека вдень не спадала,
А зранку вітер з хмарами
З осіннім днем загрались.
От і взуває погода в кеди
І светр вдягає осінній.
З літом прощатися нагода,
Вересень, - вирій.
А вечори тепер холодні
В тумані  ранки.
І країна зависла в омані ,
Гола як обірванка.
Біжить народ на роботу
На сніданок п'є чорну  каву,
Обідає що має,-
Більш кава з "вайфаєм".
Осіння пора, задощило.
Кажуть депресія, нудить...
А я хочу дощів,  що змиють
З очей  полуду...
Піду по алеям сумним
В багрянці полину в думи.
Нап'юся до схочу осені,
Ковтаючи  сльози з сумом.
 


 


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →