Ще й горобц1 не цв1р1нчали
навіть не чути спів півнів,
в гаю сичі, і ті мовчали
та навіть ясень не скрипів.
А біля греблі старі верби
схилились над водою,
ніби й вони вночі завмерли,
а я живу з журбою.
Ніби завмерла Україна,
не чути і її вночі,
і той солдат, що на вершині
роки усі мовчить.
Кому ж дісталась перемога ?
Де ми лишились в злиднях,
ніби завмерла їх відвага
у повсякденних буднях.
Свидетельство о публикации №120050502686
