Пiсня про дощ

Вечір, сховай мене синім плащем
Від усього, що за день налякало.
Хай буде дощ, та не буде очей,
Тих, в яких я ледь себе не впізнала.

Краплями неба хай музика лине
В ті депресивні зелені серця,
Щоб ворухнулися у домовині
Мрії, поховані болем жіття.


Пр.:

Крила ламають люди в трамваї,
Кидають в бруді доріг,
Очі згасають, небо зникає
Там, де забули політ.

________


Подруга юна з пониклим лицем
Раптом всміхнеться, як я пам’ятаю,
І не згадає на мить про лихе,
І пролунає для когось “кохаю”.

Дощ захова від злостивого сміху,
Крапля за краплею струни зіткуть,
Струнами тими заграється вітер,
І під мелодію діти поснуть.


Пр.:

Крила ламають люди в трамваї,
Кидають в бруді доріг,
Очі згасають, небо зникає
Там, де забули політ.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →