У пол -3

Ми молоді, нам хочеться двобою,
В очах суперника відчути страх,
Поринути у війни з головою,
І жити з цілим світом на ножах.

Ой, у полі дві дороги,
Та й зійшлись на перехресті,
Наче доля круторогих
Баранів звела у герці.

Але коли, крокуючи невміло,
Дитя іде за батьківський поріг,
Як хочеться, щоб вороги не сміли
І волос зачепити на чолі.

Ой, у полі три стежини
Розійшлися із одної,
Наче виросли з лозини
Вербокотики весною.

Бій закінчився, сильних перемога -
Окрилена, осяйна і велична,
Та серед трупів, чий затихнув стогін,
Нащадки тих, кому звитяга личила.

Ой, у полі бурянами
Поросла одна стежина.
Як зника за плазунами
Чорний слід в кущах ожини.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →