Байка про нездару

Всю ніч витьохкував  чарівно Соловей,
Колінця видавав талановито.
Лиш Півень не стуляв від  заздрощів очей.
– Ну що за пісня! – бубонів сердито.

В Зозулі б вчився! Справжній діамант!
Он як кричить, хмелію від  ку-ку.
«Фіть-фіть»,  «тьох-тьох…».   Звичайний дилетант!..
І зверхньо  загорлав: «Ку-ка-ріку!».

… В житті  ще часто зустрічаєм ми,
Коли так зневажають солов’я.
За це нездара має ордени.
А ви не  знаєте  його ім’я?
8.11.2017


Рецензии
Чудова байка! Завжди таких " півнів" більшість. Соловейки , на жаль. завжди в тіні і такі собі сіренькі...
Дякую дорогий Бурчак!
Бурчіть на здоров"я ще !

Валентина Козачук   08.11.2017 20:08     Заявить о нарушении
Щиро дякую, Валю! Важко буває на душі від нездар, котрі намагаються нами керувати й повчати. Тож, як мовиться, виведемо їх на чисту воду!

Бурчак Ворожбянский   08.11.2017 22:49   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →