Розмова загиблих героiв

А мужики, вони ж як діти..

-Та годі, ви під Спартаком
Тоді нас кинули струхнули.
-Та ми у мінне поле вткнули
Я вашим в рацію "бігом"
А потім ПТУР..і спалахнули

Візьмуть цигарки волонтерські
Розчинну каву вже на двох
-А мене міною накрило
І дружбанів іще п'ятьох
Як тільки завели у Пєскі

- О глянь, до тебе знов друган
Він часто ходить на могилу
А на моїй вже все прогнило
І в гості тільки вітрюган

- Давай піднімем третій тост
За тих живих, що ще не з нами
Бо їм боротися з панами
А нам тримать небесний пост..
12.10.2017
АТОлік


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →