В поезде

У потязі

І знову потяг мчить мене назад –
В моє дитинтво, до батьків, у юність.
А за вікном шепоче снігопад,
Свої пісні співає, музу будить.

Далеко ти залишишся позаду,
До тебе повернусь я скоро знов,
Ти – моє щастя, ти – моя відрада,
Моє кохання, вічная любов.

І за віконцем пробігають знову
Поля, лісочки, ріки – тільки мить.
До тебе скоро я повернусь, словом –
Мені без тебе вже ніяк не жить.

Але попереду – батьківська рідна хата,
Стежки-доріжки, малою де була,
І рідне місто, споминів багато,
І юність, що так швидко промайнула.
 


Рецензии
Я украинского не знаю, но как славянин понимаю ход мыслей. Очень напевный язык,
мелодичный. Вы только приобщаетесь к миру поэзии, молоды, симпатичны.
Остаётся пожелать всяческих успехов и не бояться глядеть правде в глаза, чему
разучились многие русские авторы.

Игнат Хвойницкий   25.10.2017 22:29     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →