Життя погасне без Христа сердець...
Життя погасне
без Христа сердець великих.
Прощай, своїми обдурена Росіє.
І всяк пожне – лиш те, що сіє...
Погасне нива без умів великих!
Не нації,
я тільки світло сію.
Нас не послухались –
відкинуть вас безликі.
Церква відкинула – й схолов народ.
Прощай, «страна рабов, страна господ»,
Я вільний. Бог кладе на тетрапод
Слово своє:
нових спільнот.
Оберіга Своє:
зберіг – слово Його, хранить – моє:
новий, в остаткові, Народ.
12.02.2009
Свидетельство о публикации №117090903985
