Нiчого не змiнюйеться

Нічого не змінюється

Колись в юнацтві переплутав двері
й до товариства я зайшов „Знання“.
Там лектор малював щось на папері,
ще й діаграми креслив навмання.

Він говорив, що виждать треба час,
набратись вражень, досвіду, емоцій.
Сама поезія рікою хлине з нас,
ми попливем без весел і без лоцій.

Що треба накопить критичну масу,
відшліфувати стиль й свою харизму.
Що прийде все, та лише з певним часом,
у вік пера й марксизму-ленінізму.

Минуло півстоліття, час іде,
вже почуваю – треба починати.
Бо масу накопичив, слава жде,
пора писати чи хоча б критикувати.

У творчості з розгону булькнув став,
хоч підзабув уже теорію марксизму,
та враження таке, що знов попав
в розвинуту епоху кретинизму.

20.03.2017


Рецензии
Лекция полезная! Автор достаточно полно развернул и завернул.
Может быть рекомендован в общество "Знание"

Александр Алексахин   21.03.2017 10:46     Заявить о нарушении
На жаль машина часу вийшла із ладу, в товариство "Знання" дороги немає...

Олександр Мачула   21.03.2017 11:24   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →