Бо це в йна - коли лишь б дн тощ

"І все на світі треба пережити,
І кожен фініш - це, по суті, старт."
А нам не смішно, ви чого "дрожжите"?
Бо це життя і є жахливий жарт.

Бо, ми чого... МИ ...вічно боїмось,
Лякає нас "білет за грати".
Ми не вмираємо тому, що не бьємось,
Для нас придумали суддів, катів і страти.

Останій постріл "Мирної гармати",
І люди знов наповнять пусті площі.
Обнімуться і скажуть: - "З миром брате",
Бо це війна - коли лишь бідні тощі...

Але ніж в спину, хто чекав, тимпаче?
А мати буде у вікно дивитись,
А мати... -не чипай її, хай плаче",
Бо замість сина нікому там битись...


29 Декабря 2015


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →