Повертаюся з мандрiвки

Щоби я сама не заблукала,
i в провалля темне не упала,
засвiти менi свiчку.

Я побачу вогник серед лiсу
i твою вiдшторену завiсу.
Там горить менi свiчка.

Я постукаю в вiкно тихенько,
скажеш: ''Вiдчував, що ти близенько,
засвiтив тобi свiчку...''

Загорни мене широким пледом,
щоб не застудилась - чай iз медом.
Хай горить собi свiчка.

Розкажи менi що-небудь тихо,
задрiмаю. Вже позаду лихо.
Погаси менi свiчку.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →