коли нам 17
закриємо двері
переб'ємо посуд
Візьми квиток на останній поїзд,
а контролерам при запитанні "навіщо?чому"
скажи "вирішив просто"
Ми ж з тобою дорослі люди
давай будемо голосно кричати,так щоб сусіди вскочили
і почали нас докучати,
що б діти встали від крику
ну і кішка що б в кут забилася,
що б я на тебе ще більше злилася.
А потім,десь ближче до ранку
години дев'яти-десяти
ми з тобою знову помиримося,
по чашці кави вип'ємо,
ти розкажеш мені про щось надзвичайно дивне,
сядемо з тобою на дивані,
подзвонимо і розповімо усе мамам.
Ми ж з тобою дуже дорослі,
але в душі нам все так само 17
давай залишимося вдома і як раніше
влаштуємо танці
Свидетельство о публикации №116081805557
