Танго з щуром

Ти з’явився тихенько, як щур,
У темряві пекла багряній,
Переступаючи м’яко тонкими ногами,
Підійшов дуже близько,
Пахло від тебе віршами, порохом
І трохи віскі…
Ти запросив мене на танго.
Я здивувалась,
Але поклала свою долоню в твою…
Десь взявся пекельний вогонь,
Ми серед полум’я бігали і застигали,
Наші шиї, налаштовані до сокири,
Прикрашали кольорові гірлянди болю,
Підошви пекли,
А ми все танцювали,
Зупиняючись тільки для того,
Щоб лизнути гіркучого меду
Залізних бджіл,
Що серце годують стражданням.


Рецензии
дякую...серцем дякую...

Коста Талл   28.07.2016 14:11     Заявить о нарушении
Я Вам дякую.
Амале

Амале   28.07.2016 14:29   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 3 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →