коли завтра не буде???

Тихо...
У ночі, коли самота, як кішка,
Точить кігті біля мого ліжка,
Я все частіше вслухаюсь у тишу,
Що сміливо стукає у стомлену душу...
Де не має планів на завтра,
Де не знаю, чого я варта,
І дні минають, як і завше,
І сум пробирає дно моїх очей.
О, а потім... а потім сльози,
Так стрімко падають додолу,
Що навіть лютневі морози,
Лагідніші до суходолу.

Фінал історії, про мрії,
Які вже оминули серце,
І сльози застигли на вії,
А завтра... а завтра буде легше.

/19.01.16./
#перший_вірш #2016
(С) Оксана Олійник
/ #БОМ /
========================
Я
і коли завтра не буде???
і коли є тіки бруд и сльози
і вірші стинуть у лютневі морози
і вони оминули серце,
і що робити мені,
скажі серце...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →