Я бачу

Я бачу нас чарівною весною,
Веселкою і мрії різнобарвні,
І поряд ти була тоді зі мною,
Червоний колір був коханням барвой.

Струмок несе як спогади троянди,
Про почуття співають птахи долі,
Тебе нема і світ не став лавандой,
За обрій я лечу знов за тобою.

І розлюбити я тебе не можу,
А щастя наше ходить знов по колу,
І спогади,як варта на сторожі,
Ти посміхаясь як тоді ідеш по долу.

З долоней пташку я у небо відпускаю,
Перекажи,що все життя кохання,
Знов на галявині тебе спостерігаю,
Живуть у серці тільки два бажання.


Рецензии
Спасибо, Александр, за прекрасное стихотворение на чудесном украинском языке - родном языке моей мамы
С теплом и уважением,

Ирина Субботина-Дегтярева   10.04.2016 09:41     Заявить о нарушении
Большое Спасибо! С теплом.

Александр Русский 2   10.04.2016 11:04   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →