Матусине сонечко

Добре бути сонечком в маминих руках,
Щоб проміння сяяло в маминих очах,
Тьохкало серденько щоб у її грудях,
Та лунала посмішка в неї на вустах!

Добре бути сонечком біля її ніг,
Щоб ніхто образити матінку не міг,
Щоб відчула матінка сонечка тепло
І під час народження, і коли зійшло.

Добре бути сонечком в мами на плечах,
Цілувати ямочки на її щоках,
Гратися з волоссячком, плутати його,
Так, щоб від цих дотиків лоскотно було!

Добре бути сонечком в маминій душі,
Щоб від світла ясного не було журби,
Щоб тепло підігрівало материну кров,
І щоб завжди відчувала матінка любов!

Хай же світить сонечко в маминих руках,
Завжди сяють промені у її очах,
Тьохкає серденько многії літа,
Ти живи, рідненька матінко моя!
               
09 серпня 2013 року 08:00 с.Козацьке


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →