Разом з думками

Тихенько над полем німіє крик
І трави колишуть болючий спомин.
Ми мали прожити з тобою вік
Під неприпинний дитячий гомін.

Але в самоті пролітають дні,
І фугами виють нестерпно ночі.
з тобою ми бачимось лиш уві сні,
І тільки для того, щоб - очі в очі.

Якщо ж я на рану насиплю сіль
І в той же момент я тебе побачу -
То я не від рани відчую біль,
І не від солі у ній заплачу.

Благаю терпіння у тих Небес,
Втомившись від моря застиглих сліз.
Мені стало легше, коли я "без",
Ніж було, коли я вмирала "із".

08.01.2016 р.
(фото взято с просторов интернета)


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →