Wesna

На календарі, у моєму вікні,
І в колишніх сердець чую я
Весна.
Всі на висоті, чи на глибині
Чи в спокої десь кружля.
Вона.
Сердиться знов, і палає любов
У тодішніх серцях і наших устах
Незла.
І у цьому вогні, у гарячому сні,
У очей кришталі стоїш проста...
Одна.
Але я підійду, і знову знайду
Ту саму іскру що б'є в сердця
Щодня.
І кохатиму так, як той любить простак
І шукатиму смак і ловитиму знак -
Весна!
А.Супрун


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →